Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един борец паркирал на забранено място. Когато се върнал, BMW-то го нямало. - Баварецът...! Къде ми е баварецът...? - развикал се той. Един човек, който стоял наблизо, казал: - Паякът го отнесе. Борецът се замислил и казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяк не съм го чувал - сигурно е някой нов!
Борци 4,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животното се бие с пръчка, а човекът - с думи. Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия: - Чекай ти кажа една гатанка: - Бело, студено, през зимата се сипе на парцали. - Снег - Не Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва... - Сети ли се? - Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ . - Ми.. не знам :( - Снег бе браточка :) - Дай сега ще питам още една. - Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’ Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора... - Сети ли се? - Не - Снег бе браточка нали ти казАХ! Бисери по телефона:- Много го протрих, какво да правя? Само Чък Норис може да щрака с 1 пръст. -Марийке,какво ти е отношението към аналния секс? -Хм,положително,щом искаш или ти харесва,нямам нищо против! -Прекрасно!Аз се притеснявах,че няма да ти хареса! -Иванчо,въобще не ме интересува какво правите там с твоите приятели,като се напиете!!