Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
-Марийке,Марийке познай какво си купих? -Какво? -Банан. -И какво направи с него? -Изядох го. -Трябваше да го нарежеш и да го раздадеш на приятелите ти. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Дънки. - И какво направи с тях? - Ами както ми каза.Нарязах ги и ги раздадах на приятелтте ми. - Трябваше да ги изгладиш и да ги сложиш в шкафа. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Прасе. - И какво направи с него? - Ами както ми каза.Изгладих го и го сложих в шкафа. - Трябваше да го упоиш,заколиш и да го сложиш във фризера. - Марийке,Марийке познай кой ни дойде на гости? - Кой? - Леля - И какво направи с нея? - Ами както ми каза.Упоих я,заклах я и я сложих във фризера.
Иванчо и Марийка 3,772 прегледа
Следващ →

Още вицове

През 1742 година, както си спомняте…. Учител по история в АГ,Русе - Каква е разликата между блондинка и маса за гладене? - Краката на масата за гладене се отварят трудно. Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище? Отговор: Повтаря втори клас. Две блондинки си клюкарят на кафе: - Муцка, много й върви на Пепи! - Що бе муцка? - Ми трети брак направи, има страшен любовник и освен това завчера я били изнасилили двама души!! Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: - Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: - Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. - Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. - Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. - Нека ти, мръсен негър! - казал вътрешният глас.