Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една страхотна мадама кара колело и спира пред един летен бар. На тротоара, пред бара, непосредствено до входа му, стоят и си говорят двама красавци - симпатични мъже. Дамата си подпира колелото на стойката и когато точно минава покрай младежите, колелото й ненадейно пада. Двамата приятели започнали лудо да се смеят на гаджето,а тя се обърнала и им казала: - Какво се смеете бе, и вие да бяхте стояли два часа между краката ми и вие така щяхте да паднете!
Разни 2,217 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно момченце си купило "Кока-кола", но не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и видяло на отсрещния тротоар полицай. Отива при него и го моли: - Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката? Полицаят взел шишето, поогледал го и извикал: - Отваряй! Полиция! - Винаго си нося твоя снимка в порфейла. - Близо до сърцето? - Аз портфейла си нося в предния джоб на панталона... На бала, натряскан вече до козирката, поручик Ржевски отива да се изпикае. Връща се, но е забравил да се закопчее. Наташа се приближава до него и му казва: - Поручик, там долу... стърчи. Поручикът поглежда надолу и казва: - Не се ласкайте, мадам - не стърчи, а виси. Новини: Фидел Кастро заяви, че няма да се кандидатира за втори 50 години. Върви погребална процесия. Насреща й - пиян. Забелязва позната физиономия и се хвърля възторжено към него: - Пешо! Колко време не сме се виждали! Пък сме съученици, пазбираш...Ела да му пийнем по тоя случай! - Извинявай - казва опечаленият, - ама моментът не е подходящ - виждаш, жена ми почина... - Ама ти си се оженил! Честито!