Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вуте и Пена си идват от коситба с каруцата. Вуте се уморил и вика на Пена да кара каруцата, той да дремне отзаде. По едно време Пена вика: - Вуте, Вуте, току що ни задмина моторист без глава! - Абе стига си ме занимавала с глупости бе, ти си луда, къв моторист без глава! След време Пена пак вика: - Вуте бе, току що ни задмина моторист без глава! Вуте разгневен: - Абе стига си ме занимавала с глупости бе, ти си луда, няма мотористи без глава! Повторило се още няколко пъти, Вуте се разбудил и вика: - Лягай ти в колата аз ще карам! Карал и след малко - гледа моторист без глава ги задминава... - Пено, колко пъти съм ти казвал да не оставяш косата да стърчи от каруцата !
Нане и Вуте 16,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здравей! Честита нова година! - Честита и на тебе! кой се обажда ? - Миче, няма ли най-сетне да научиш телефона ми. Руми съм. - Руми, нява ли най-сетне да научиш телефона на Мичето! Аз съм Галя. - Представяме ви новата система за бръснене от Жилет. Нейните остриета бръснат толкова дълго, докато не заделите пари за покупката на следващата... Един физик, химик и садист решили да изследват стар скелет. Пръв в залата влиза химикът. Излиза след един ден и казва: - Скелетът е на 3000 години. Влиза химикът. Излиза след една седмица и казва: - Скелетът е на 3000 години. Влиза последен садистът. Една година се чува само:"ох","ау" и накрая излиза доволен. - Скелетът е на 5000 години. - Как разбра бе? - Призна си го мръсникът! Как ще познаете българката в чужбина? Единствената жена по улиците, която ходи почти без грим, но въпреки това изглежда ПРЕКРАСНО! А как да зарадвате българка в чужбина? Дайте й пари за козметика, след като й разкажете този виц ;) Блондинка се качва на самолета в първа класа. Стюардесата вижда, че билета й не е за там и учтиво, я моли да се премести, но блондинката прави страхотен скандал. Тогава пилота отива и й прошепва нещо на ухото и блондинката направо скача като попарена. Стюардесата: Какво и каза на тая, че изхвърча така? Пилота: Ми казах й, че първа класа не е в нейната посока...