Две приятелки си говорят:
- Защо изоставаш мъжа си?
- Защото ме заблуди! Едно време ми разправяше, че в леглото е като орел!
- И какво?
- Ами аз не съм орнитолог! Откъде да знам, че орлите правели секс веднъж в годината?
Четири медицински сестри решили да направят номер на лекар, когото смятали за арогантен. По-късно обсъдили какво са сторили.
Първата сестра казала:
- Натъпках памук в стетоскопа му, за да не може да чува.
Втората сестра казала:
- Изпуснах живака от термометрите му и нарисувах стълбчето
така, че да показва четирийсет и един градуса.
Третата сестра казала:
- Пробих дупки във всички презервативи, които държи в чек
меджето на бюрото си.
И четвъртата сестра припаднала.