Двама приятели си говорят:
- Пешо, след седмица се пенсионирам, толкова съм изморен, че първия месец от пенсията ще седна на люлеещия си стол и нищо няма да правя.
- А после?
- А после ще почна да се люлея.
На автобусната спирка:
- Извинете, знаете ли кога пристига автобусът?
- I don`t know.
- Какво значи това?
- Не знам.
- Не би трябвало да ми говорите на чужд език щом нямате представа какво означава!!