Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо подариха на медиците апартаменти, пари, почивки и други? - За да не тръгнат пак за Либия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки си говорят. И по едно време едната казва - Вчера си направих тсет за бременност. Другата: И какво труден ли беше?
Блондинки
03.10.2017
3,253 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишли двама съседи за риба и единия - хвърля, вади, хвърля вади, а другия нищо. По едно време му вика: - А бе комшо кажи сега как става тоя номер та и аз да хвана нещо? - Ще ти кажа, но обещай да не казваш на никой - отговорил му той. - Значи вечер когато жена ти заспи откъсваш няколко косъма от оная й работа, щото тука само на такова калве... Прибира се той у тях чака жена му да заспи и скубе няколко косъма... Тя се пробудила и рекла в просъница: - Еееее комшо, пак ли за риба бе...
Урок по математика в търговско училище: Учителят: - Иванчо, колко е две по две? - Сто, учителю. - Грешка, Иванчо! Петърчо, колко е две по две? - Осем!!! - Правилно, Петърчо. Някъде към седем-осем, но в никакъв случай сто!
Влиза мъж с момиче в ресторант. Келнера: - Какво ще поръчате? - За мен...(прави поръчка) - А за жена ви? - Ще й изпратя sms по-късно тази вечер.
- Господин адвокат, нали ми обещахте, че ще оправдаят жена ми, а ето че са я осъдили? - Щях да я оправдая, господине, но по време на процеса не можах да се вредя от нея и да кажа и думичка!
- За Виагра чувал ли си? - Не, какво е това? - Хапче, за да можеш по 2-3 пъти на нощ! - Някакво успокоително ли?