Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка оставя автомобила си на ремонт. След два дни влиза в сервиза и казва на монтьора: - Идвам да си взема колата! - Един момент, госпожице, само да й сложа свещите. . . - О, много ви благодаря, обаче аз ще се прибера по светло. . .
Блондинки 3,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

В музея гид обяснява на посетителите: - Това е синът на фараона, това е жената на фараона, това е братът на фараона, а това е мумията на фараона. - А мумията каква му се пада на фараона? - попитала учудена една блондинка. Тригодишно момиченце реве, та се къса: - Мамо маааа, защо Цензорчо от горния етаж си има чурка, а аз нямам? - Не плачи, мама! Цензорчо си има една чурка и с нея ще си остане, а ти, като пораснеш мнооого чурки ще имаш... - Чух, че депутатите предлагат да се върне смъртното наказание в България? - А нима е отменено? Размерът на минималната пенсията - това си е живо смъртно наказание. Двама младоженци обсъждат къде да прекарат медения си месец. Младоженката: - Скъпи, защо да не ме заведеш някъде, където не съм стъпвала никога? Младоженецът: - Защо тогава не отидеш в кухнята? Умиращ старец се изповядва: - Половината си живот бях пияница и пройдоха... пиех, биех се, по жени ходех, изпуквах всичките си пари на хазарт, за една стотинка полезна работа не съм свършил... - А другата половина? - А през другата половина на живота си се занимавах с глупости.