Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно хлапе отишло при баща си и го попитало: - Тате, какво е това травестит? -Ами незнам тате, иди питай леля ти Гошо!
Други 1,809 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент към приятелката си: - Боже мой, как ми омръзна всичко! - казва и той, нервно пушейки цигара. - Живееш на края на света - тези твои изпращания са ми дошли до гуша! Квартирата ти е ужасна - не можем да пушим, да се целуваме, музика да слушаме... Как ми е опротивяло да те чакам на тези идиотски срещи, да се виждаме след занятията, да ям с теб хамбургери вместо вечеря, да стоя на студа по разни долнопробни заведения... А колко пари за цветя съм дал! Тя с ужас го гледа, мислейки, че е дошъл края на връзката им и очите и се пълнят със сълзи. - За по-кратко, - казва той, - омръзнала си ми окончателно. Край на всичко. Хайде да се оженим! На един крокодил му писнало от жена му и искал да се разведе с нея. Взел телефона и се обадил на фабриката за кожени чанти... Семейство отива на гости на друго семейство в съседен град. Останали да пренощуват. Леглата обаче не стигнали за всички и се наложило синът на гостуващото семейство да спи в едно легло с дядото на домакините. Заспали всички, а към 3 часа сутринта дядото почва да крещи: - Жена, дайте ми жена, веднага ми дайте жена. Спящият до него младеж се събужда и казва: - Слушай, дядка, първо на първо - къде да ти търся жена в три часа сутринта, второ на второ - ти си на повече от 90 години, и трето на трето - що не си държиш твоя, а си хванал моя... Семейство арменци, жената-млада, хубава...мъжът и той, обаче колкото и да се сдържали по каноните се наебали, щото трябвал наследник. Лошото било, че се родил син - рижав...ужас! И мъжът и жената чернокоси, чернооки, а синът - рижак! Кръстили го Хампарцун, незнайно защо, но барем името му да е като на родата - арменско. Бащата много се съмнявал, че не е негово синчето и отишъл за справка при местния баш ебач на селото. Разказал му как стоят нещата и опитният взел да разпитва: - Абе, ти с жена ти често ли се чукаше? - Ами, не! Даже вобще не съм я чукал преди да направя Хампарцунчо! Ама все-пак, май някой друг я е чукал, щото аз - черен, тя - черна, пък Хампарцунчо - рижак! - Не, бе, никой не я е чукал, ама Хампарцунчо е рижав, щото на излизане е обрал ръждата! Един пияница чука по ел.стълб. Идва един полицай и го пита: - Какво правиш? Пияницата му отговаря: - Чукам на жена ми да ми отвори. Полицая погледнал нагоре и казал: - Свети, ама защо не отваря!?!