Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Война.Хиляди ранени.В лазарета между болничните легла вървят доктор и фелдшер,въoръжен с електрическо трионче за ампутации.Докторът спира до едно легло,преглежда болният и казва на фелдшерът,които върви след него: - Дясна ръка. - и отминава.Зад него се чува: - Кръжжжж. Лекарят спира до друго легло,преглежда болният и казва: - Лява ръка. - Кръжж. После лекарят спира до друго легло: - Ляв крак. - Кръжж. - Казах "ЛЯВ"! - Кръжж. - Казах "КРАК"!! - Кръжж.
Лекари 3,572 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мисля - значи е време да измисля, за чия сметка да съществувам... В една лудница всички луди хора се закачили по тавана и стоят там. Лекарят идва и казва: -Хей какво правите всички горе? Всички отговорили в един глас: -Ние сме листа! -Ами есен е трябва да сте на земята вече! Всички изпопадали само по краищата останали по 2-ма, 3-ма и лекарят попитал: -Защо вие не паднахте! -Ааааа, ами ние сме иглолистни! Срещат се двама пенсионера. Единия казва: - Вчера у нас е влизал крадец. Представи си - нищо не е взел, а на масата оставил 20 лева и бележка: ТАКА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЖИВЕЕ. Дмата студенти по атомна физика имали през семестъра само шестици и убедени в своите знания, решили преди изпита не както всички останали, да седнат да преговаря и да учат, ами да се напият като свине. След въпросната вечер, се събуждат на другата сутрин много след като е минал изпитът. Знаейки какво ще ги направят техните родители решили да се помолят на изпитващия да им даде втори шанс, като се извинили с това, че са ходили до далечно място и на връщане са спукали гума, а са нямали резервна и е трябвало да се прибират на стоп. Склонил се преподавателя и им дал втори опит. Идват в определения ден двамата изяли учебниците с кориците. Разделил ги изпитващия в две стаи отделни всеки сам, след което им дал изпитните листовки. Първи въпрос 5 точки: От какво е изградено ядрото на атома? - Хехе, това е много лесно - помислили си двамата студенти. Втори въпрос 95 точки: Коя гума сменяхте? В Съветския съюз, веднага след войната учителката пита учениците какво са правили през войната, как са помагали на армията. - Маша, ти какво прави? - Аз шиех торбички и ги пращах на бойците на фронта. - Браво, Маша! Ами ти, Петя, какво прави? - Аз помагах да се копаят окопи. - Браво, Петя! Много добре. А ти, Володя, какво прави? - Аз бях на фронтовата линия и носех снаряди. - Браво...! Та ти си направо герой! Сигурно и войниците много са те хвалели. Какво ти казваха? - Gut, Voldemar, gut!