Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво иска да каже ББ с думите:"Да мачкат Цветанов е все едно с голо дупе таралеж да мачкаш"? - Ами не може все пак пред медиите да каже "Дупе да им е яко!
Политически 3,103 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо не ходил два дена на училище и когато отишъл, учителката го попитала: - Иванчо, защо те нямаше два дена? - Ами госпожо, баба почина та за това! - отговорил й той. - А, така ли, тогава приеми моите съболезнования! -му казала госпожата. Но на другия ден учителката го попитала: - Иванчо, ти защо ме излъга за баба си? Снощи като минавах покрай вас я видях на прозореца? - А, госпожо, той татко нарочно я е подпрял, за да й тече пенсията! Срещат се двама приятели, поклонници на музиката. - Да отидем утре на концерт на филхармонията? - Не. Не мога. Утре свири Петров. След известно време: - Слушай, в петък ще има концерт на Монсерат Кабайе, взех два билета, ще дойдеш ли? - Не, не мога, в петък Петров ще има концерт... - Слушай, бе, кой е тоя Петров? - изумено пита първият. - Откъде да го знам,бе? Просто, когато Петров има концерт, аз чукам жена му... Отишъл Путин на гости в Белия Дом при Буш ... и видял на една стена едно червено копче и попитал: - Кво прави това копче? - Аааа изненада! Натисни го и ще видиш - му отговорил Буш. Путин го натиснал и върху него се изляла една кофа вода... Прибрал се той в Русия, а след това Буш решил да отиде на гости при Путин. Влезнал при него и гледа едно червено копче на стената и попитал: - Абе кво прави това копче на стената? - Аааа изненада виж сам! - му отговорил Путин. Буш го натиснал и нищо не станало и казал: - Ааа... аз ще си ходя към щатите... А Путин му отговорил: - Какви щати?!?!... Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: — З-з-з… Другият го прекъсва: — Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: — Кажи сега. — З-з-забравихме палатките. — Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: — М-м-м… Другият казал: — Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. — М-м-майтап бе. Нощ. Жената трепери от студ. - Мили, когато бях малка, мама винаги ме прегръщаше, когато ми беше студено. - Да не искаш сега да отида да доведа майка ти?