Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Имате ли кифли осморки цесекарки? - Три левскарчета ги изкупиха.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Обвиняеми, защо сте влезли три пъти чрез взлом в един магазин? - Първия път откраднах за жена ми една рокля. Вторият и третият път ходих да я сменявам.
Семейни
03.10.2017
3,185 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две гарги си стоят на една жица и покрай тях минава един самолет. И едната рекла: - Брей, тая птица колко бързо лети. - Ххммммм - казала другата - И на теб да ти эапалят опашката и ти ще летиш толкова бързо.
Запитали радио Ереван: - Клара Маринова и Вера Маринова сестри ли са? - Не, братя са!
В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" - Дяволът: - Кой си ти, бе? - Ами аз съм гърбав. Взел му дявола гърбицата и човекът, вече здрав, се прибрал подскачайки и тананикайки обратно в селото. Като го видял сакатия, че е без гърбица учуден го попитал: - Какво стана с гърбицата, как се излекува? - Ам и отидах в гората и срещнах Дявола, който ме излекува. Решил и сакатия да търси Дявола, тръгнал из гората и изведнъж "буф" - пред него Дявола: - Кой си ти? - Аз съм сакат. - На ти тогава една гърбица.
Влиза някакъв пич, в един бар. Сяда на бара и се захласва по убийственно сексапилната барманка, с огромни цици... Точил, лиги, точил, и след третото уиски, се престрашил, и направо и предложил 100 кинта, да се изчукат. Мацето го било закъсало, та се навило. Извъртяли един страхотен секс, но на другата вечер, мераклията пак бил на линия. Пак предложил 100 кинта. Пак се повторило същото. На петата вечер, след, секса вече се заформил разговор, защото мацето взело да се влюбва нещо. -Абе, миличък ти от къде си? -Ами от Ботунец -А! ! ! Че то ние сме земляци, бе! ! ! И ние сме от Ботунец, а къде живееш? -Ми на "Комсомолска"33 -Бре, казала мацката, че нашите са на "Комсомолска"34 Не ги ли познаваш? ? ? -Познавам, ги разбира се! Пращат ти много здраве, и тия 500 кинта дето ти ги дадох! ! !
На изпит по кормуване.На червен светофар кандидат-шофиорката се обръща към инструктора. -Господине, ако си вдигна левият крак, какво ще стане? -Ами, скъсана си моето момиче. -Ами, ако си вдигна и двата? -Ами, ще си вземеш книжката.