Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две змии си пълзят. По едно време едната казала задавено: "Како ма, ние отровни ли сме?" "Не"- отвърнала другата. " Ох, слава Богу, щото си прехапах езика!"
Животни 3,478 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея. По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той. - Ама тук няма нищо! - казал докторът. - Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял… Да помолиш на улицата, пушещ човек за цигара, е нормално. А ако някой яде шоколад и помолиш за парченце - те гледат като луд. Мача Спартак Вн-Дунав Русе.При резултат 0-0 в 90 минутата - Дунав ще изпълнява фаул срещу Спартак.Зад топката Иво Кирилов. Стената се приготвя, Диян Дончев/Защитник на Спартак/ е с лице към вратата, Арнаудов му се кара: - Защо заставаш така. бе???? - Не знам за теб, но аз искам да видя гола! Иванчо и Марийка в детската градина спорят: Аз имам лека количка.. Аз пък имам кукла... Аз пък имам камионче.. Аз пък имам обеци.. Иванчо свалил гащите и казва: Аз пък имам пишка.. Разревала се Марийка. На другия ден се повтаря същото: Марийка казва-мама пък ми каза,че след няколко години мога да си имам и сто пишки.. За всички, които търсят работа: график две работни - пет почивни, заплата 2500 лева, отпуск 50 работни дни...Звънете! Да търсим заедно!