Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Таралежът: "Миришеш ми на свиня." Четката: "Защото съм от свинска четина, не от синтетика."
Животни 3,123 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако Ви бях жена, щях да сипя отрова в кафето Ви! - А аз, ако Ви бях мъж, щях да го изпия! Крайната степен на каръщината: заразяване с трипер при онанизъм. На клавиатурата на Чък Норис няма бутон "Ctrl". Чък Норис винаги контролира нещата! Един хипопотам си лежи в блатото, шава с уши и си пуска мехурчета. Идва друг хипопотам. - Хайде да идем в другото блато, да плашим жабите! - Да бе, ей сега ще зарежа всичко и ще тръгна да се занимавам с глупости! Един французин кротко си закусвал в хотела с франзела, кроасани, конфитюр и масло. До него седнал един американец, който нагло го гледал и си дъвчел дъвката. Поседял американецът, позяпал в чинията на французина и попитал: - Абе вие, французите, целия хляб ли ядeте? Французинът го погледнал и смутено казал: - Да, защо? - Щото ние в Щатите ядем само мекото. Корите и трохите ги събираме, преработваме ги, правим кроасани и ги изнасяме за Франция. Французинът продължил кротко да закусва, а янкито, продължавайки да мляска с дъвката, се обадил отново: - А ти и конфитюра ли ядеш? - Ъхъ - промърморил, човечецът. - Ние в Америка ядем само пресни плодове. Остатъците ги събираме, преработваме, правим на конфитюр и го изнасяме за Франция. Французинът вдигнал глава и казал: - Вие, американците, какво правите с презервативите, след като ги използвате? А американецът уверено казал: - Как какво, хвърляме ги. - А ние във Франция ги събираме, преработваме ги, правим дъвки и ги изнасяме за Щатите.