Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си вълкът из гората и изведнъж паднал в един трап. По едно време се появил Зайо Байо и като го видял му казал: - Видя ли бе, тъпак, loser, как може да си толкова тъп, че да паднеш в тази дупка. Изведнъж заека се подхлъзнал и паднал и той. Станал изтупал се и с наведена глава казал: - Дойдох да ти се извиня.
Животни 3,465 прегледа
Следващ →

Още вицове