Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, дай пари! - За какво? - За презервативи. - Не давам. Искам внуци!
Деца 3,758 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моята изповед: Сьжалявам че баша ми не е мутра! Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна! Сьжалявам че нямаме SL-500! Сьжалявам че родителите ми са разведени! Сьжалявам че уволниха баща ми от работа! Сьжалявам че ми дават по 2лв. на ден! Сьжалявам че не си купувам маркови дрехи! Сьжалявам че вече няма да тренирам понеже нямям пари да си платя таксата. Сьжалявам че не мога да си купя нов G.S.M! Сьжалявам че трябва да се ограничавам в разговорите! Сьжалявам че понякога отказвам да отида на рожденните дни на прияте ли те си понеже сърце не ми дава да поискам пари от татко! Сьжалявам че няма да си празнувам абитюренския бал! Сьжалявам че когато искам да си купя нещо трябва да спестявам от джобните си 2 лв.! Сьжалявам че има хора които цял живот са били богати! Сьжалявам че сьм се родила! Сьжалявам че живея в Бьлгария! Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: - Ще ходим на "Сватбата на Фигаро". Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: - Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на "Лебедово езеро"! Защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото като си затворят очите, им се отварят краката! Ако Шехерезада ми разказваше приказки, успоредно с това щеше да научи и 1001 пози. Мъж се прибира в къщи и жена му от вратата му крещи: - Пак си пил!!! Пиян си!!! - Не съм пил - отговаря мъжа. - Тогава кажи ГИБРАЛТАР!!! - Гиб.., гиб.. гиб... ПИЛ СЪМ!!!