Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо отива при баща си и го пита: - Тате, защо на мама корема е подут? - Защото е пила много вода! - отговаря бащата. Уванчо отива при майка си чука по корема й и казва: - Ей брато, ако незнаеш да плуваш - спукана ти е работата...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Когато амебите се размножават, това умножение или деление ли е?
Бисери
03.10.2017
3,170 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Миле обран посмъртно --- Националната следствена служба е започнала следствие срещу... Националната следствена служба за кражба на часовник и накити... --- Дотук изчезналите неща: сако с два телефона, часовник, 2 пръстена, ланец и гривна...
- Скъпа, ще се забавя на работата. - Обещаваш ли?
Човек тича из парка и изведнъж от близките храсти се чува притеснен глас - Извинете, извинете Случайно да имате тоалетна хартия ? - Съжалявам, нямам. - Салфетки, носни кърпички ? - Не. - Моля ви, почакайте а вестник ? - Не, наистина съжалявам - А дали няма да можете да ми развалите тия 5 лева на по един?
Една баба плашела внучката си , която била злоядо дете . -Яж че ще ти излезе едно черно коте между крачката. Един ден пораснала върви внучката тъжна. Баба и рекла. -Какво има баба защо си тъжна? -Ми дето не ям ми излезе черно коте. -Нищо баба и аз имам и запретнала полата. -Да ама твойто бяло ма бабо. Бяло баба ама знаеш ли колко мишки е изяло?
Наговорили се комарите да ... таковат светулките. На другата вечер започнали да се събират. Само един от тях го нямало. Видели го да се задава, но той залитал и се държал за оная...работа. Попитали го: - Какво става бе братле? Той отговорил: - Ами ,от светулка на светулка ,че на фаса на горският.