Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира автомобил, превишил скоростта: - Закъде сте се забързали толкова? - пита той шофьора. - Вкъщи. Посрещах Нова година с приятели и се позабавих. Жена ми се сърди. - Но сега е месец май... - Именно затова и бързам.
Семейни 3,080 прегледа
Следващ →

Още вицове

Много пиян бръснар бръсне клиент. — Да не ме порежете? — Приятелю, как мога да те порежа, като даже не те виждам. Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: - А, ето я табелата. Завий сега на дясно! - А-а-а, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то... тоалетна! - Влязох в един чат с женски ник и там един така го обиждах, че направо лудна. Закле се, че ще ме намери по ип-то и непременно ще ме пребие. - И защо си толкова доволен? Може пък наистина да успее да те издири и да изпълни заканата си. - Надявам се. Аз го направих, докато бях на гости на тъщата. Мъж е поканен на офицерски бал. Обикаля той между гостите с чаша бяло вино в ръка и си търси дама. Насреща му - възрастен генерал. Заприказвали се, харесали се, започнали дружески да се потупват и да смигат на жените. По едно време мъжът попитал: - Слушай друже, а според тебе онази русата, която седи там в дъното на залата, може ли да духа? Генералът с напета и бавна походка се отправил в тази посока, спрял пред дамата, разгледал внимателно лицето й, върнал се и казал: - Може! Мъжът отвел веднага мадамата в друго помещение, където били насаме и след като се върнал казал: - Духа и още как, направо щеше да ме отнесе. Ами тази, с червената рокля пред нас, тя може ли? Генералът отишъл при дамата, дълго и внимателно разглеждал лицето й, върнал се и казал: - И тази може да духа! Мъжът отново се убедил в съседната стая, че генерала е прав. Накрая попитал: - Всъщност, би ли ми казал как така безпогрешно определяш дали една жена го може? - Вглеждам се в лицето й. Има ли уста - значи духа! - Вкъщи съм като тигър... - ??? - Ходя тихо и на четири крака...