Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два крокодила си плуват из рeкa Нил. - Братче да ти кажа, направо умирам от глад... не издържам повече. - Що бе какво има?!! - Абе изядох Кати, ама главата и толкова куха, че втори ден не мога да се потопя...
Животни 3,748 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент влиза в бар. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. След малко. - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът отново се въздържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило той не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като свършиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски? Едно циганче влязло в хранителен магазин, видяло замразено пиле и го сложило в гащите си. Продавачката го пита: - Взе ли си нещо? - Не! - казало циганчето. През това време охраната му свалила гащите и го попитала: - А това какво е? - Снощи имах температура и ми се е излюпилo едното яйце. В самолета пътник седи и повръща. Всички наоколо му се смеят. По едно време стюардесата видяла, че пликчето му е пълно и скоро ще прелее и хукнала да му носи ново. Когато се върнала, гледа целия салон повръща, само пътника, който досега се чувствал зле, стои и се смее. - Какво стана?- изненадала се стюардесата. - Ами всички ме гледаха, как всеки момент ще ми прелее пликчето, ама аз взех че си отпих. - Защо пак си идваш пиян? - крещи жената на мъжа. - Не е така..Не си идвам пиян..а момчетата ме донесоха... Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: — Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: — Имам двойка, какво да правя? — Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: — Ох, слава богу! Поне вкъщи всичко е наред!