Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Четиригодишното финландче Уллехаасцвенгвендир Марасцвайенхааннен на въпроса "Момченце, как се казваш?", винаги отговаря с "Гледай си работата!"
Бисери 3,211 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо пита Марийка в детските ясли: - Марийке, горещо ли ти е путето? - Горещо е Иванчо, одеве като станах от гърнето знаеш ли каква пара се вдигаше от него... - На последния митинг хвърляха яйца по кандидатите! - А аз чух, че е имало аплодисменти! - Да, при успешно попадение. Разговор между две млади момичета: - Мими, ти защо предпочете Стоян пред Иван? Нали и двамата ти бяха кандидати? - След няколко срещи с Иван се убедих, че той е много добър, начетен и интелигентен. Но предпочетох Стоян, защото още при първата ни среща успя да ме убеди, че аз съм най-интелигентното момиче на света. Ако отидете на някой от магазинте METRO и съзрете блондинка да си върти главата като радар, не се учудвайте на това - вероятно търси откъде минава метрото. Двама чукчи ловували и на брега на океана убили един морж. Хванали го за опашката и го замъкнали към селото. Бивните му обаче заоравали в снега и се дърпало много трудно. След известно време насреща им се задава един бял ловец. - Здравейте, чукчи. - Здравей, бели ловецо. - Гледам хванали сте морж. - Хванахме, обаче бивните му рият в снега и е много труден за дърпане. - Ами че хванете го откъм бивните и ще е доста по-лесно. Послушали го чукчите, хванали моржа за бивните и завлякли. Вървяли, вървяли и единия се обадил: - Ей-и-и, туй белия човек - умен човек. Глей сега колко е по-лесно! - Лесно, лесно - казал другия - ама на, пак се върнахме до океана.