Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във връзка с кризата, в зоопарка табелките "Не хранете!" са заменени с "Не яжте!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
- Кое животно яде с опашката си? - Всички, които не си я свалят, като се хранят.
Животни
03.10.2017
3,032 прегледа
Следващ →
Още вицове
Как да докажа на жената, че Катя-Анал в контактите ми е Екатерина Иванова от отдела на анализаторите.
Малкото зайче било вече достатъчно голямо и бащата заек решил да го "светне" за някои неща в живота . Завел го на една поляна, където имало три зайкини и му казал : - Стой в края на поляната и виж какво ще направя ! Отишъл той в другия край на поляната, засилил се и ... едно, две, три ... оп ... и ги "наредил" и трите . Върнал се при сина си. - Видя ли сине какво направих ? - Абе видях тате, ама ако може още веднъж ми покажи. - Добре сине, стой и гледай внимателно! Отишъл пак в другия край на поляната, засилил се и ... едно, две, три ... оп ... и пак ги "наредил" и трите . Върнал се при сина си. - Видя ли сега сине? - Видях татко. - Добре тогава . Сега ти го направи! Отишъл малкият-голям заек в другия край на поляната, засилил се и ... едно, две, три, четири ... оп ... тате ... извинявай.
Иван Костов ме направи социалист,Симеон - антимонархист.
Полицай гледа на улицата мъж, който лази и го пита: - Загубихте ли нещо, господине? - Да, равновесие.
По какво се познава, че една блондика е седяла пред компютъра? По сиренето пред мишката и коректора по екрана.