Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чу ли, че в правителството вече има и блондинка? - Да, чух за Севлиевски.
Политически 2,741 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влязъл един пич в кръчма и казал на бармана: - Барман, дай по едно за мене, за тебе и за всички наоколо. Дошло време да се плаща. Не можал да си плати сметката и бармана го набил. На другия ден пича пак влиза в кръчмата и пак същото... На третия ден влиза, отива към бармана и казва: - Барман, дай по едно на мене и на цялата кръчма. На тебе няма, че като пийнеш едно и почваш да буйстваш. Най-добрите икономисти - това са нашите пенсионери. Ранно утро. Мъж и жена седят в кухнята и пият кафе. Жената казва с нежен глас: - Скъпи, ти не си забравил, че скоро е осми март, нали? Мъжът (попарвайки се с кафето): - Каквооо, пак ли?! - Да знаете само каква любовница имам! - хвали се един мъж пред приятелите си. - Защо ни казваш това? - Нали с приятелите всичко се споделя. - Тогава какво чакаш, доведи я! Няма да позволя на никой да обижда тъща ми! Никой да не опитва да ми отнеме това малко удоволствие!