Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седи си Генко с една бутилка водка и пие. Някой го пита: — Това ли ти е единствената утеха в живота? — Не! Вкъщи имам още четири бутилки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Две приятелки си говорят: - Моят мъж е алкохолик и веднъж реших да го заведа при доктор Иванов. Сега и доктор Иванов също е алкохолик.
Пиянски
03.10.2017
1,829 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Психоаналитик" - човек, който срещу голям хонорар ще ви даде съвети, които всичките ви приятели вече са ви дали безплатно.
- Защо женените мъже напълняват? — Защото ергенът се прибира вкъщи, отваря хладилника, вижда какво има вътре и от мъка отива в леглото. Жененият мъж отива в леглото, вижда какво има вътре и от мъка отива да отваря хладилника…
По данни на МВР служителите на КАТ за 2006 година са поискали рушвет само шест пъти. Вярно е, само са забравили да добавят: от всеки шофьор.
Знаете ли, че услугата на Мтел за получаване на резултатите от мачовете на световното (начало, голове, полувреме - средно към 10 смс-а на ден)НЕ може да бъде деактивирана!! Не вярвате? Изпратете 2006 на 122 и после се обадете на *88 и ги помолете да деактивират услугата. Цитирам: "Еми това не може да се деактивира. Просто един месец ше ги получавате тия смс-и."
Един разказва на приятел: - Връщам се вчера от командировка, а жената със съседа. И двамата едни такива румени, очите им шарят. "Не, - мисля си аз, - тук нещо не е наред! ". Тичам в кухнята и наистина! Няма ми я ракията от Генко в хладилника!