Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пенсионери разговарят: - Наборе, както е тръгнало жизненото ни равнище, ще падне два метра под земята.
Разни 1,867 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кара един мъж с колата по край лудница, внезапано му се откача гумата и отлита нанякъде… Два часа мъжът се опитва да поправи гумата , но нищо не се получава. През цялото това време през дупката на оградата го наблюдава пациент от лудницата, и след това му казва: - Защо не вземеш да отвиеш по една гайка от всяка гума така ще си завиеш четвъртата гума и лека-полека ще се прибереш до вас. Мъжът (полудявайки): - А вие пък от къде се сетихте за това? Нали сте в лудница? Пациента: - Е може да съм психично болен, но не съм идиот! Един 40 годишен детственик се събужда рано сутринта и си казва на ум. -Днес ще правя секс , даже ако трябва с първата срещната жена. Издокарал се с костюм , вратовраска и излиза на улицата да търси жена която да му пусне. Среща една жена на улицата и я пита. -Извинете, може ли да ви попитам дали бихте искали да правите секс с един 40 годишен детственик. Жената съжалила човека и казала. -Добре , обаче трябва да знаете, че съм болна от , спин , сифилис и много други венерически болести. -Добре няма проблеми. Отишли в апартамента на джентълмена. Отворил вино , пуснал музика , всичко като на кино. Дошъл очаквания момент. Двамата се съблекли чисто голи . Объркан детствения мъж попитал. -Знам че някъде трябва да го мушна , но незнам къде. Жената казала. -Ето тук (посочила си сливата) трябва да го вкараш, самоче първо махни коричката и истискай гнойта На бай Любо жена му го праща до кварталната бакалия/ в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракиа, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО. В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката: - Имате ли кисело мляко "ДАНОН"? /Магазинерката отговаря/ - Фамилия? /бай Любо отговаря/ - Колев!!!! Учителка: - Мили дечица... млъквай, Симеоне, ще стана да те халосам със стола! Първо Али Агджа лежа защото стреля по папата, а сега лежи в Турция защото не е улучил добре...