Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
През нощта човек върви през парка и яде баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл: - Да-а-ай! - Б-б-баничката ли? - Не. Хартийката-а-а…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Не ме бави, бързам към доктора, че нещо не ми харесва жена ми. - Чакай, идвам с теб. Моята също не мога да я търпя.
Семейни
03.10.2017
3,175 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка ще взима кредит. - Тук напише сумата словом! - Това как е? - С букви! - В ред ли сте? Как ще напиша число с букви?
В два след полунощ полицай спира шофьор, превишил скоростта. - За къде сте се разбързали толкова? - Ами... бързам за лекция. - Хе-хе, че кой ще чете лекция по това време бе? - Как кой - жена ми!
Учителката: - Иванчо, ти знаеш ли да броиш? - Да! Тате ме научи! - Е, я кажи, след три кое число идва? - Четири! - Браво! А след седем? - Осем! - Юнак! И да поздравиш баща си от мене! А след десет, какво идва? - Вале!
- Мамо, мамо, може ли да изляза? - С тези мръсни уши!?! - Не, мамо, с приятели!
Един мъж не искал да прави секс със жена си. Тя отишла при своя приятелка и й се оплакала. Приятелката й дала акъл, какво да прави. Прибрала се вечерта жената и легнала при мъжа си. Както обикновено той се обърнал на другата страна и заспал. Жената го потупала по рамото: -Мъжо, студено ми е. -като очаквала той поне да я прегърне в този момент. Мъжът обаче се обърнал , погледнал я , станал и затворил прозореца и пак легнал и заспал. След малко: -Мъжо, още ми е студено. -Ето ти, и моето одеало. Минали се още двадесет минути в неуспешни опити на жената да накара мъжът си поне да я прегърне.Той я завил дори с дюшека и й казал: -А, сега дано вече се сгрееш. -Изчакала тя още малко и казала: -Мъжо, едно време като ми беше студено и баба ме гушкаше. В този момент мъжът отворил очи, погледнал лявата си ръка и казал: -Два часа е, ма, къде ще търся баба ти!