Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на сухия режим мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа, по едно време, водата се нагряла много и отива до кладенеца за студена. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И какво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човекът, пише и предава листа. - К`во си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така и го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".
Полицаи 4,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо попитал майка си: - Мамо, аз как съм се появил на бял свят? - Намерихме те в краставиците. - А, малката сестричка как се е появила? - Нея я намерихме в зелето. На следващия ден...прочети още http://adf.ly/q9poV Искате да посрещнете пролетта с нови дрехи? Уважаеми донаборници, заповядайте във военното окръжие! Да си поиграем на "бензиностанция" с блондинка. - Ела да си поиграем на "бензиностанция". Блондинката: - Как се играе тази игра? - Ами ти си колата, а аз съм бензиностанцията. Ще те заредя с бензин с маркуча ми... Блондинката: - Бива, ама да е безоловен... От скелето пада строител.Около него се събира тълпа,а един подхвърля: -Ей, извадете му ръцете от джобовете!Трябва да мине за трудова злополука. Има един немец, който не е така популярен като Казанова и Дон Жуан, макар че е взел акъла на много повече жени от тях двамата.Името му е...Алцхаймер.