Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама мутри си говорят.Единя пита другия: -Ти какво кола имаш? -ОООО... -А значи имаш"Ауди"!
Черен хумор 1,497 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали Стойчков - как бихте коментирали бъдещето на i технологиите Той отговорил: - iPad, iPhone, iTouch, iДрън! - Свети, но не грее? - Отворен хладилник. Малкият Иванчо опитва бонбони "Пияни вишни" и казва: - Ако алкохолът има такъв вкус, ще стана алкохолик!!! Двама араби тръгнали със самолет от Вашингтон към Ню Йорк. Единият седял до прозореца, а другият до него. Преди самото излитане влязъл нисък дебел израелтянин и седнал до арабите. Свалил си обувките и си размърдал пръстите на краката. Когато арабинът на прозореца казал "Искам кока-кола" изряелтянинът отговорил " няма проблеми, ще ви донеса" и тръгнал. Докато го нямало арабинът плюл в обувката му. Когато израелтянинът се върнал вторият арабин му казал "Аз също искам кола". Израелтянинът отново отишъл за кола и докато го нямало, вторият арабин плюл в другата обувка на израелтянина. След това израелтянина се върнал с колата и тримата спокойно се насладили на кротък полет до Ню Йорк. Когато самолета казал, израелтянина си обул обувките и веднага разбрал каква е работата. "Колко ще продължава това" - казал той - "тази вражда... тази ненавист... колко дълго ще си плюем в обувките и ще пикаем в колата?" Барман се кара на един от сервитьорите: - Ей, човече, престани най-после да изхвърляш пияните клиенти навън! Ти забрави ли, че работиш във вагон-ресторант?