Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два снежни човека решили да правят секс и единият казал: -Дай да се скрием някъде ,че ме е срам от хората! а другият отговорил: -Добре бе ,ама само да не е в някоя къща,че от топлото се подмокрям!
Черен хумор 1,840 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из протокол на КАТ: “Пристигайки на мястото на ПТП установихме следното: при отварянето на вратата “Запорожец”-ът е одраскал “Мерцедесът”, спрял до него на кръстовището. Водачът на ЗАЗ-ът е починал от раните си...” Станишев пише писмо: ..Искам да Ви благодаря за това, че спечелихме изборите. Вашите ясни изказвания, общуване с медиите и народа, откритост и прозрачност, ни помогнаха много. С уважение: Сергей Станишев Въпрос: До кой е бил писмото? Отговор: До Симеон Кобурготски Загрижен, многодетният Асан отива при сексолог за съвет. - Ще пазиш, братко, ще пазиш. Излизайки, Асан навел глава и промърморил: - Аз пазя, ама другите не пазят… Из ученическо съчинение: "Родителите на Иля Муромец били обикновенни колхозници." Песимиста: - Лошо, че вали днес дъжд, а и един гълъб ми се изцвъка на чадъра. Оптимиста: - Добре, че вали днес дъжд, че един гълъб щеше на главата ми да се изцвъка.