Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Между депутати: - Животът в нашата страна започна да се стабилизира. - Да, вярно е. Даже цените тръгнаха надолу. - Наистина?! Нещо е поевтиняло? - Да, в бюфета ни са поевтиняли салатите.
Политически 3,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо пита Марийка: -Ще ме чуеш ли какво искам да ти кажа? Марийка му вика: -Да. А Иванчо: -Да ме слушаш когато ти говоря! Един пиян паднал в дълбока дупка. Не можал да излезе и си казал: Ако и сега не изляза ставам и си тръгвам! Луксозен ресторант. Клиентът взема кърпата за хранене и я слага на врата си. Салонният управител извиква келнера и му казва: - Върви при онзи господин и много вежливо му кажи да свали кърпата от врата си. Келнерът се обръща към клиента: - Подстригване или бръснене, господине? Попитали парашутист, извънземно и комунист: "Спуснаха ли ви?". Парашутистът казал: - Спуснаха ни. Извънземното казало: - Спуснаха ни. А комунистът казал: - А бе още не са ни ги спуснали, ама засега караме с вчерашните. Отиват американец, французин и българин на сафари в Африка. Вечерта се хвалят край огъня... Американецът: - Днес аз убих един слон и три антилопи. Французинът: - Аз - два жирафа и носорог. Българинът: - А пък аз само три носърчета. - Е, какви са тия носърчета? - попитали останалите. - Ами едни такива, как да ви ги опиша... На следващата вечер край огъня... Американецът: - Днес ударих лъв и две зебри. - Аз пък - леопард и антилопа, казал французинът. Българинът отново се похвалил с няколко носърчета. На третата вечер пак се хвалили, и когато българинът споменал за носърчетата, другите двама го попитали: - Обясни ни сега какви са тия носърчета... - Добре. Като си вървя из джунглата с пушката, изкачат от храстите едни такива черни, ръкомахат насреща ми и викат: - Но, сър! Но, сър!