Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един се хвали: - Днес сутринта на тръгване преди работа пляснах жената по задника, а като се върнах още се тресеше задника й! - Аре стига, толкова ли е голям? - Не, днес бях на работа 20 минути... ---- Днес(19.12) "работния" ден на депутатите продължи под 30 минути и излязоха във коледна ваканция до...14-ти януари.
Политически 2,892 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един козар си гледал стадото по балкана.Както си седял и си пийвал от ракийката му се доебало. Я рекъл той да хвана да си поеба някое младо козле, пък като си слезна утре, ще го набя и на жена ми. Но нали се бил напил и вместо някоя коза хванал козела за рогата и му го отпорил. Козелът така се уплашил, та си стиснал дупето здраво и побягнал към селото. Тича той и козарят след него чисто гол. Козелът бил с големи рога и той го държал здраво. Минали покрай две баби в края на селото. Но нали били кьорави, едната си свалила очилата и казала... -Яаа, Пено, виж туй момче гащи на газа си нема, пак Харли Деивидсан кара... Футболист внезапно умира и отива на небето. След няколко дни духът на почналия се явява на най-добрия му приятел, също футболист. - Ти нали беше умрял?! - казва учудено живият. - Дойдох, за да ти съобщя две новини - казва духът - Една хубава и една лоша. Първата е, че на небето има страхотно първенство по футбол с най-добрите играчи на всички времена, страхотни стадиони за по 350 000 зрители, невероятни електронни табла, най-хубавата трева на света и съдии, които никога не грешат. - Прекрасно! А каква е лошата новина? - Лошата е, че треньорът ни те е включил в състава за утрешния мач… Излиза чисто нов джип от магазина с мръсна газ, прави две кръгчета на паркинга и с пълна газ се забива в бетонната стена. Джас!!! След като спадат въздушните възглавници, човекът до шофьора му казва: - Така, господине, казах, че излизаме за тест драйв, а не за краш тест! Вaмпир влиза в хранителен магазин посред бял ден с гръм и трясък и вика на продавача: - Дай бързо един хляб! Продавача гледал, гледал и накрая питал: - Абе, как така хляб? Та ти си вампир! За какво ти е хляб? А вампира: - Вън стана катастрофа и отивам да си топя. Звъни се. На вратата лилава зебра и гигантска игуана. Игуаната се прокашля: - Получихме сигнал, че притежавате психотропни вещества..