Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От сега и за напред здраве, щастие, късмет! Дълго младей, век поживей, много се смей и във всичко успей!
Пожелания 3,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели. Единият казва: - Забравил съм си портфейла. Ще ми дадеш ли 10 лева назаем? - Няма проблем, вземи! - отговаря другия. На следващия ден: - Дължа ти 10 лева, нали? - Да! - Пак съм си забравил портфейла. Ще ми дадеш ли назаем 40 лева и ще ти дължа общо 50? - Добре! На следващия ден - Дължа ти 50 лева нали? - Да. - Пак си забравих портфейла. Дай ми 150 лева назаем и ще съм ти длъжник с 200. - Ох, добре! На следващия ден. - Дължа ти 200 лева нали? - Да, по дяволите! - Дай ми още 300 и ще имам да ти давам общо 500! - Ох добре де, вземи. На следващия ден. - Дължа ти 500 лева нали? - Не! Срещнали се двама приятели. Седнали и се напили. И тамън им станало хубаво, допълзяла отровна змия и ухапала единия от тях. Другият знаел, че отровата на тази змия действа след 14 часа, наблизо нямало медицинска помощ, пренесъл го на едно легло в съседната стая, седнал натъжен и започнал да чака. След 14 часа влязъл в стаята, за да вземе тялото и да го погребе, но приятелят му лежал на кревата жив и здрав. Влезлият изтичал да търси змията и я намерил... мъртва. А казват, че алкохолът бил вреден! ЧБМ на всички!Добре дошла да е - с любов и светлина! В магазина за обувки малката стоножка се моли на майка си: - Моля те, мамо, само не ми купувай обувки с връзки!! Старшина Велков: - Казал съм: Като се прозяваш, да си затваряш устата!