Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- При вас ще има ли коледни заплати? - Не, но ще дадат аванса по-рано...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На плажа: - Иване, ако се удавиш, ще те убия!
Бисери
03.10.2017
2,904 прегледа
Следващ →
Още вицове
В България най-добрата снегопочистваща техника си остава ПРОЛЕТТА !!!
Иванчо влязъл в затвора за изнасилване и попаднал в килия заедно с един циганин. Той си седял мирно, за да не си изяде боя и нещеш ли циганина го попитал съвсем учтиво: - С васлин или без васлин ? - Ааа... сакън нидей така бе биритшед! - измънкал изплашено Иванчо. - Абе с васлин или без васлин ва!!! - казал разярено мангала. "Абе с вазелин по мекичко ще влиза, тай и тай ще ме..." помислил си Иванчо и смело казал: - Емчи хубао с васлин! Циганина с голямо удоволствие извикал в екстаз: - Васлине, ила тука уа, ша гу ибем и двамата!!!
Последствия от кризата и реална история от живота. Прибира се един финансов директор вкъщи и казва: - Мамо, дай пари за билет...
Джип с четири мутри в него изчаква на червено на Орлов мост. Отзад ги удря трабант с един шофьор вътре. Изскачат мутрите, слиза и шофьора на трабанта. Най-главният от четиримата започва да заплашва шофьора на трабанта. - Ама вие сте четирима, а аз съм сам - не е честно! Замислил се мутрата и разпоредил: - Пешо, мини от него. - А сега вие сте трима, ние сме двама - пак не е развностойно. - Иване, мини и ти от него! - Сега пък ние сме трима, вие сте двама - пак не е коректно! Замуслил се мутрата и заключил: - Абе я ти си отивай, а ние тук ще се оправим.
Ако намеря it златна рибка и едно желание би ми стигнало. Една дума само. Направо един символ:*