Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Звъни личния лекар на Васил Божков: - Извинете, но мисля, че не ме разбрахте правилно, когато Ви казах: "Занимавайте се със спорт, например футбол". Нямах предвид да купите ЦСКА.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Следващото ни предаване за пътуванията във времето ще бъде миналата седмица.
Разни
03.10.2017
1,871 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза един мъж в кабинета на психолога и казва: - Докторе, знаете ли, че страшно много обичам жена си... Докторът: - Не, не! Вие не сте за при мен - за психиатър сте!
В час по химия нашата учителка смеси синя течност с червена и се получи зелена. Ние помислихме, че тя е вещица и я изгорихме.
Един човек имал куче, което говори. Една вечер той решил да покаже способностите му в кръчмата и предварително се хванал на бас с всички, че ще им доведе говорящо куче. Песът обаче само ръмжи. - Ти ме разори! - кара му се човекът по обратния път. - Защо мълча? Кучето: - Стига де! Представяш ли си колко ще спечелим утре вечер?
- Господин съдия, искам незабавен развод! - Защо, госпожо? - Защото разбрах, че той се е оженил за мен само, защото е научил, че чичо ми ми е оставил голямо наследство. - Вярно ли е това, господине? - Не е вярно, господин съдия. Изобщо не ме интересува кой от нейните роднини й е оставил наследството.
Бай Ганио българина, Бай Ганио турчина и Бай Ганио американеца били на един небостъргач, и не можели да слезнат. Решили да се самооубият. Турчинът: - В името на хубавите ни турски жени аз ще се хвърля! - хвърлил се и умрял. Американецът: - В името на Статоята на Свободата аз ще се хвърля! - хвърлил се и умрял. Българинът: - В името на автомонтьора аз ще сляза с асансьора!