Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Писна ли ти да те мислят за тъп! Непрекъснато те навиват да пращаш SMS?! Докажи им, че не си глупак!!! Колкото повече SMS на XXXX пратиш, толкова по-малко си глупак!!!
Разни 1,801 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: - Моля да ме извините, аз без да искам... - Нищо, нищо, сега ще ми мине. - Дайте, да ви помогна! - Няма нужда, всичко е наред, ооо! - Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира топките. - Е, как е, по-добре ли сте сега? - Ооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли! Съобщение на БТА Силното софийско ЕКО-лоби,е успяло да убеди общинарите да обявят околовръстното шосе,за пешеходна зона и да бъде включено в "НАТУРА 2000"! Мъж се оплаква на жена си: -Нашето куче лъже!-казва той. -Невярвам!Докажи. -Шаро ела тука.Как прави котката? -Баф,баф! Аз не греша - Аз взимам рисковани решения. Аз не закъснявам - Задържат ме важни задачи. Аз не пия - Аз дегустирам. Аз не забравям - Не си натоварвам паметта с излишна информация. Аз не лъжа - Аз се държа дипломатично. Аз не се страхувам - Аз постъпвам предпазливо. Аз не обичам клюките - Аз просто изслушвам мнения. И всичко това, защото аз съм твоя шеф. Имало едно време една принцеса,която никой не можел да задоволи. Всички които се опитали ги изнасяли на носилка от стаята й. По едно време дошъл един старец и тръгнал да влиза в стаята й. - Дядо, да не ти се умира вече?-попитал го един от мераклиите. - Не се притеснявай за мене, чедо- отговорил старецът. Влезнал в стаята и след малко от там се чули охканията на принцесата и след известно време този път нея я изнесли на носилка. Като видели това останалите попитали старецът какво й е направил. - Вие, главата вкарахте ли си?-попитал ги той. - Ами да, разбира се -му отвърнали те. - А с уши мърдахте ли?