Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Милен Велчев пред голяма група: - Дами и господа! Само за миналата година имахме половин милиард бюджетен излишък, а за тази година само досега вече е над милиард. съветник на Милен Велчев му прошепва: - Г-н Велчев, това са кметове, които са дошли да искат пари за щетите от наводненията. Милен Велчев: - Аааа...значи пари няма, чакаме евентуално от Европейския съюз
Политически 3,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

Eдин човек се къпе и слуша мач по радиото. Изведнъж чува "Гоооооол", и си замислил: - Тия от къде знаят, че съм гол? Съперниците на Майкъл Фелпс настояват да му бъде направен ДНК тест, за да се докаже, че не е генетично модифициран човек. Програмист се преквалифицирал в сввщеник. На сутрешната литургия, след тежък запой, започнал със следните думи: - И F1 да ви помага... И F2 да ви пази, И в името на CTRL, ALT и светаго DEL. Enter! Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше. - Как се казва убиец който изяжда жертвите си? - КилиМанджаро.