Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Когато бях млада радиото свиреше много по-хубави мелодии... - Но, бабо, това е миксерът...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
ЕНТЕРИТ - (мед. компют., от гръцки entera - вътрешност) вътрешно възпаление на пръста, възникващо при излишно често натискане на клавиша ENTER.
Бисери
03.10.2017
3,167 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всеки мъж мечтае за жена, която да може да обича, уважава и мами.
Асан с балдъзка си замръкнали в чуждо село и тръгнали да се прибират през гората с каруцата. Балдъзката претрепервала от време на време... - К’о ма? Дан ти е студено? - запитал Асан. - Не, страх ме е... - От к’о ма? - Дан ма наебеш... - ...тпррруууу стой.... таман ме подсети...
Трима студенти се явяват на изпит. Професорът пита първия: - Колега, какъв е баща ви? - Монархист. - Кога е основана България? - През 681 година. - Отлично. А вашият баща какъв е, колега? - Комунист. - Кога е основана България? - На 9 септември 1944 година! - Добре, колега и вие взимате изпита. - А вашият баща какъв е? - От СДС. - Кой хвърли атомната бомба в Хирошима? - Американците. - Колко жертви имаше? - 360 000 души. - Поименно, колега, поименно.
Сесколог пита жена на новобогаташ, която му досажда с претенциите си: — Когато получавате оргазъм, мъжа ви разбира ли! — Ох, докторе, че от къде ще разбере. Той е зает човек и не мога да му дрънкам по телефона за щяло и нещяло.
- Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. - Е, и ти какво му отговори? - Ами казах, че съм единственото дете в семейството. - И той какво каза? - "Слава богу!"