Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ББ ще ходи на посещение в болница. Главният доктор влиза в моргата и пита дежурния: - Тези трупове що са така усмихнати? - Вие самият наредихте да сме подготвени, ако в моргата внезапно влезе министър-председателя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Старшина Велков: - Сега е тъмно и, може би, няма да ме чуете...
Бисери
03.10.2017
2,848 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж отишъл да вземе детето си от детската градина, но госпожата я нямало и мъжът взел едно дете. На изхода госпожата видяла мъжа и го попитала: - Господине, как да съм сигурна, че това е вашето дете? - Има ли значение? Нали утре ще го върна...
Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата: — Давай парите! — Хе, ама тоя пистолет не е ли воден? — Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам.
Психиатър стои в кабинета и скучае - няма пациенти... В този момент мноооого бавно се отваря врата и в нея на 4 крака влиза човек държейки нещо в ръцете, в устата и още нещо влачейки след себе си. Психиатъра: - Лелеее кой дойде при нас? Ти си куче което се е изгубило, заповядай, сега ще се погрижиме за теб..... Човекът отрицателно клати с глава ... - Аааа... ти си сигурно костенурка която не може да намери мами и тати, ела тук миличко.... Човекът отрицателно поклаща с глава... - А какво си ти тогава? - Докторе, майната ти, аз съм сисадмина, инсталирам мрежа!!!
Българин ентусиаст решил да си направи космически кораб. Събрал съседите пред блока, купил бира и казал: - Браво! Дотук много добре!
Един мъж за пореден път се напил много тежко в кръчмата. Станал, пробвал се да си ходи, но не щеш ли не може да ходи! Продължава да пийне още едно да се освести и да си тръгва - пийва и пак немое да ходи... Отива си вкъщи влачейки се на ръце. Жена му там по класически случай го чака с точилката и му крещи: - Аах тии копеле гадно пак си се напил като свиня и си си забраил инвалидната количка в кръчмата!