Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина Велков: - Сега е тъмно и, може би, няма да ме чуете...
Бисери 2,848 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отишъл да вземе детето си от детската градина, но госпожата я нямало и мъжът взел едно дете. На изхода госпожата видяла мъжа и го попитала: - Господине, как да съм сигурна, че това е вашето дете? - Има ли значение? Нали утре ще го върна... Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата: — Давай парите! — Хе, ама тоя пистолет не е ли воден? — Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам. Психиатър стои в кабинета и скучае - няма пациенти... В този момент мноооого бавно се отваря врата и в нея на 4 крака влиза човек държейки нещо в ръцете, в устата и още нещо влачейки след себе си. Психиатъра: - Лелеее кой дойде при нас? Ти си куче което се е изгубило, заповядай, сега ще се погрижиме за теб..... Човекът отрицателно клати с глава ... - Аааа... ти си сигурно костенурка която не може да намери мами и тати, ела тук миличко.... Човекът отрицателно поклаща с глава... - А какво си ти тогава? - Докторе, майната ти, аз съм сисадмина, инсталирам мрежа!!! Българин ентусиаст решил да си направи космически кораб. Събрал съседите пред блока, купил бира и казал: - Браво! Дотук много добре! Един мъж за пореден път се напил много тежко в кръчмата. Станал, пробвал се да си ходи, но не щеш ли не може да ходи! Продължава да пийне още едно да се освести и да си тръгва - пийва и пак немое да ходи... Отива си вкъщи влачейки се на ръце. Жена му там по класически случай го чака с точилката и му крещи: - Аах тии копеле гадно пак си се напил като свиня и си си забраил инвалидната количка в кръчмата!