Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Тате за6то сме дошли толкова късно в магазина ? -Млъквай сине и режи решетката.
Черен хумор 1,461 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво пише на кабинките на водачите в градския транспорт в различните страни: Във Франция: "Умоляваме Ви да не разговаряте с водача." В Англия: "Бихте ли били така любезни, ако нямате нищо против да не разговаряте с водача." В Израел: "Нямате никаква полза да разговаряте с водача." В Италия: "Моля, не ОТГОВАРЯЙТЕ на водача." - Хепитудей? - Да, щастлив съм, що? - Не бе, Хепито дей? Немият каэал на глухия, че слепият видял как куцият гони влака да му напомпи гумите. Студент на летището попълва митническа декларация! Жената на гишето му задава въпроси: - Sex? - Всеки ден! Жената смутена го попитала отново: - Не господине, "мъж" или "жена" - Няма значение... На 15ти септември, в кварталната книжарница царяло оживление, първолаците и родителите им радостно купували нещата необходими за училище. Но цял ден пред книжарничката стояло едно дете, което гледало с тъжен поглед витрината на магазина, детето било с фланелка на Левски, разбира се 9ти номер, на гърба му пишело "Гонзо". В края на деня продавачът се смилил над бедното дете и го поканил в магазина да си избере каквото иска като подарък за първия учебен ден, дали флумастри, боички, книжки за оцветяване, каквото пожелае. Детенцето, което било по-мургаво от децата които преди него били в магазина с влажен поглед и треперещи ръчички посочило какво иска: - Едно лепилце, моля.