Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пеленгаторът на полицията прехваща съобщение на нелегалната съпротива. Носят го на шефа на полицията. Казват му, че пише: Заминавам за Русия....следва точното описание къде ще стане прехвърлянето през границата... -Само не знаем кой е този!-навеждат глави полицаите. Шефът на полицията взема листа за да го разгледа. Изведнъж рязко става: -Този път те пипнах, майор Деянов ! -Откъде сте толкова сигурен, че е точно той? -Само майор Деянов пише така - "Збогом другари " -казва Велински.
Политически 3,053 прегледа
Следващ →

Още вицове

Погребение във Венеция(град целия във вода).Жена в погребалното бюро: -Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? -Ами погребение С-класа:ковчег от бял бор,златни дръжки,оркестър на голяма гондола,на опечалените голяма гондола 500 евро. -Не,не.Много е скъпо,друго? -Погребение 2-ра класа:ковчег от черен бор,сребърни дръжки,орекестър свири на малка гондола,на опечалените малка гондола-450 евро. -Не пак е скъпо.Ако може за около 50 евро. -Добре.54-та класа:чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър,НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ :)) Как се смее една сьвсем обикновена чукча - Чук,чук,чук Едно дете се развикало. - Тате, кравата на съседа е влязла в нашия двор! - Тихо, синко, първо отиди да я издоиш, а после ще я гоним! Вчера в леглото започнах да разказвам виц на любовницата си, а в това време дойде мъжът й. - И какво? - Наложи се да го разказвам отначало... Преди имаше две красти, от които няма откъсване - слънчоглед и телевизия. А сега някой и интернет измислил!