Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама си говорят: - На Пешо жена му го напусна. - И как е той сега? - Вече се поуспокои. В началото мислихме, че ще се побърка от радост.
Семейни 3,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува ли си две мутри за някъде със колата, минали през една гора и едната мутра казала на другата, ей приятел виж каква хубава природа, а другия се обадил къде е от толкова много дървета не мога да я видя В един бар влиза мъж, поръчва си едно уиски, изплаква си устата с него и го плюе на пода. Поръчва си второ и пак се жабурка. Барманът го попитал: - Какво ти се е случило? - Ами карам си аз моето трабантче по една тясна уличка и изведнъж срещу мене един с джип. Аз му казвам, че не можем да се разминем, а той все вика, че ще се разминем. Накрая аз му казах, че ако се разминем, ще му направя свирка. - И? - И... дай още едно уиски. Дело за развод в съда. Съдията пита: - Въпрос към жената. Сигурна ли сте, че искате развод? - Да! - Въппрос към съпруга. Сигурен ли сте, че искате развод? - Да! - И можете ли да назовете причина за развода? - Жена ми и аз редовно се лъжем! Ето например наскоро тя ми каза, че ще ходи до приятелката си Алис и се върна късно през нощта! - Е, къде е проблемът? - Как къде? Пълна лъжа. По това време аз бях с Алис! Питат малко момиченце: - Каква искаш да станеш? - Фолк-певица. След десет години. - Искаш ли да станеш певица? - Не. - А защо? - Малки са ми циците. Двама борци си говорят: - Абе моето куче е по-хубаво от твоето - казал единият. - Не е вярно, моето е по-хубаво - казал дгугият. - Добре хайде като си отворен да си ги сбием. - Добре, ама моето куче ако спечели ще пишеш във вестниците, че е най-силното куче в света. ОК? На другия ден се събират отново двамата борци: единия с два добермана (ама вече едва ги удържа да не ги изтърве), а другия с един скромен, малък дакел. Пуснал бореца първия си доберман и останал без него, защото дакелът с едно бързо движение го изял. Пуснал бореца и втория си хищник, но неговата съдба била същата като на първия. Изумен бореца казал на своя приятел: - Добре бе момче, страшен дакел имаш ти бе. Абе аз хубаво ще напиша за него във вестниците, ама знаеш ли как сега ме е яд за доберманите, защото съм дал за всеки от тях по 2000$. - Абе аз какво да кажа като съм дал 6000 $ за пластичната операция на крокодила.