Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ден началникът на смяна в едно софийско РПУ събира подчинените си след поредния гаф: - Пак се издънихте! Какво да ви правя, като сте такива тъпи? За наказание искам всеки от вас, тринайсет глупаци, да измисли по едно хищно животно и утре да ми го каже. Прибира се един от подчинените в къщи умислен и жена му го пита: - Защо си умислен, скъпи? - Шефът ни поръча да му кажем утре по едно хищно животно, ама аз не се сещам! - Как не се сещаш! Ягуар, бе, скъпи! - Вярно! Как не се сетих! И заспал спокойно. На другата сутрин отишъл на работа и се наредил първи в редицата. Изведнъж влязъл началникът: - Бързо! Всеки да си казва животното! От изненада нашият човек си забравил животното... - Я... я... Беше нещо с "я"...! Да! Януари! И така след него се започнало: - Февруари! - Март!... А полицай 13 усилено се чешел по главата. - Септември! - Октомври! - Ноември! - Декември! Номер 13 се чудел какво да прави и най-накрая рекъл: - Ами, то... Честита Нова година!
Полицаи 4,293 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пиян търси нещо под една улична лампа. Спира се до него полицай и го пита: - Какво търсите тук гражданино? - 10 лева! - Къде ги изгубихте? - Ей под оная бреза! - Е, защо ги търсите тук? - попитал пак полицаят. - Защото тук е по-светло! - отговорил му пияният. Какво е любовта? Студента: Любов - това е болест, която се лекува с лежане в леглото. Доктора: Каква болест, ако никой не иска да се лекува? Любовта е изкуство! Актриса: Какво изкуство, ако няма зрители. По-скоро е наука. Професора: Каква наука, ако и последния студент може, а аз не мога! Това са дивотии! Работника: Любовта иска големи физически усилия - значи е работа. Инжинера: Защо при IBM се нарича многозадачност, а при хората се нарича или шизофрения, или полигамия? Младеж изпраща момиче до вкъщи и пита: - Може ли да се кача да изпием по едно кафе? - Честно да ти кажа, не съм свикнала да каня момчета вкъщи още от първата среща. - Няма проблеми, нека да бъде последна! Доктор от "Бърза помощ" приключва прегледа на болния, стяга си куфарчето и казва: - Не са добри нещата... - Какво докторе, скоро към рая ли ще замина? - Не, не мисля... - Мислите, че за ада ли? - По-лошо... - Че къде по-лошо? - Сега отивате директно на безплатно лечение от Здравната каса...