Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ученически: - В картината си "Зима" художникът е възпял красотата на руското лято.
Бисери 2,674 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вчера минах покрай вас... - Благодаря! - Обичаш ли ме? - Обичам те! - Би ли умрял за мен? - Никога! Моята любов е безсмъртна. На Манго му дали премии и той завел семейството на баня. Шляпали циганетата във водата, играли и се пръскали. Като прогизнали съвсем излезнали да си ходят щото вече и работното време свършило. Едното циганче рекло на баща си: - Тате, туй банята било хубаво нещо. Догодина нали пак ще дойдем? Жена пита мъжа си: — Скъпи ти би ли ме продал, както правят някои племена? — Не скъпа, аз бих те дал безплатно! На медицинска конференция извън града лекар се заговорил с красива жена. Той я поканил на вечеря и отишли в модерен ресторант. Преди и след вечерята жената демонстративно си измила ръцете. Всичко било чудесно и тя му предложила да се качи в хотелската й стая. Отбила се в банята да си измие ръцете и след това се любили. След секса жената отново си измила ръцете. Когато се върнала, докторът казал: - Басирам се, че си хирург. - Да, така е. Как позна? - Защото постоянно си миеш ръцете. - Басирам се, че ти си анестезиолог - на свой ред заявила тя. - Така е. А ти как позна? - Защото не усетих нищо.