Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връща се жена от командировка, вижда в кофата за боклук две пластмасови чинии. Нейната реакция: - Любовници ли си водил! - Ами...не много...само една. - Защо ме излагаш пред хората?! Все едно нямаме вкъщи нормални чинии?!
Семейни 2,905 прегледа
Следващ →

Още вицове

Осем момчета гонят други четри и госпожата ги пита: -Защо се гоните? -Защото аз и другите седем момчета ще ставаме полицаи,а другите бандити. - От какво умря първата ти жена? - Отрови се с гъби. - Ами втората? - И тя се отрови с гъби. - Ами третата? - Тя от удар. - Защо? - Защото не искаше да яде гъби! По време на Втората световна война германците хванали трима партизани и едно циганче и ги пратили в газовата камера. Пуснали газта, прозорците се замъглили и след известно време пратили двама войника да изнесат труповете. Отворили те вратата и гледат циганчето стои пред тях. Изкашляло се и казало: - Бате, ка`ко праите вий тука, бе, ний ши съ издушим бе! Защо вегетарианките не пъшкат,охкат или викат по време на секс? Защото не искат да си признаят,че парче месо им доставя удоволствие. Наташа пита поручик Ржевски: - Поручик, а Вие някога обичали ли сте? - Ами… ебал съм. - Фи, поручик, аз говоря за човешка любов… - И с хора съм го правил. - Ах не, говоря за чистата любов. - И това е било, особено в банята. - Вижте, все пак имам предвид онази висока любов… - И на задна прашка на камбанарията съм го правил. - Поручик, говоря за любовта за цял живот! - Ааа не, благодаря. Само сифилис ми трябва…