Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Винаги съм считал Худини за най-великия фокусник, но моят светоглед рухна, когато гаджето ми си измъкна сутиена през ръкава.
Бисери 3,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ. Срещат се Кондьо и Азис. Кондьо: - Разбрах, че си издал книга. Кой ти я написа? - А на теб, кой ти я прочете? - Колко инженера на Microsoft са нужни, за да се смени една лампа? - Четири. - ?!? - Първият да ви попита за регистрационния номер на лампата. Вторият да ви попита: - А вие рестартирахте ли я (да я включите и изключите)? Третият да попита: - А преинсталирахте ли я? Четвъртият ща каже: - Вие там имате проблеми с хардуера! В офиса имаме същата лампа и работи без драйвери. Един час преди финала на „Шампионската лига“ с „Челси“ футболистите на „Манчестър Юнайтед“ се напили до безпаметност. Само Роналдо бил трезвен. Фъргюсън бил бесен. — Какво сте правили,нещастници? Роналдо, ти що не пи? — Не обичам отборната игра,тренер… Между два гея в леглото: - Ооооох, боли! - Потърпи де, нали си мъж!