Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старшина пита войник: - Иванов, вярно е ли, че сте електротехник? - Тъй вярно. - Намерил съм Ви работа по специалността. Ще проверявате в 23:00 дали са изгасени лапмпите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Защо трябва да доказвам някому нещо? Все пак това си е моят живот, а не шибана теорема по геометрия.
Бисери
03.10.2017
3,076 прегледа
Следващ →
Още вицове
Докторе, дъщеричката ми много бързо смъква килограми. И на въздух я водим, и гимнастика я караме да прави, а килцата й се топят, топят... А как се храни? Дявол да го вземе, все ни се струваше, че сме забравили нещо...
В час. Учителката пита: -Деца, кажете ми какви лекарства знаете? Марийка: -Аспирин! Виолетка: -Панадол! Пенка: -Амидофен! Иванчо: -Виагра! -Добре Иванчо, знаеш ли за какво се използва това лекарство? -Против диария! -Е как, от къде знаеш? -Ами, няколко вечери вече, мама дава на тате преди да си легнат виагра и му казва: -Айде бе, кога ще се втвърди това гомно!
- Да тръгваме от тази гора? Защо стоим? - Миме, разбери, в карбураторът се е образувал кондензат... - Генко, къв карбуратор?! Твоето "Пежо" е с инжекционно впръскване на горивото в двигателя, а моят естествен цвят е рус! Да тръгваме, ти казвам!
Късно през нощта баща влиза с шут в стаята на петгодишния си син Иванчо и го изритва от леглото: - Ей ,келеш! Да си пипал оная книжка? "Кама Сутра"? - Ъъъъ.. Да,тате.. - А да си рисувал нещо по картинките? - Ъъъ..Да, тате. - А сега бягай оттатък да разплетеш майка си!
Правим хладилни камери по размер на клиента. Реклама на фирма за хладилници