Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във влак пътуват подпийнали младежи. Един се мръщи на разнасящата се смрад: - Абе, приятел, ти сменяш ли си чорапите? - Да... за водка!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Шеф упреква секретарката си, че е направила много грешки, печатайки доклада. - Ама шефе, както гласи пословицата, конят има четири крака, но и той се спъва. - Вярно, но не получава толкова висока заплата...
Разни
03.10.2017
1,660 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един жена му изчезнала безследно, след шест дена се прибира и казва: - Мъжоо, като ме отвлякоха едни яки младежи... беше ужасно..секс, секс, секс 15 дена! Мъжът: - Какви 15 ма!? Теб те няма от шест дни! Жената: - Емм, аз само дойдох да ти се обадя!
Един виетнамец се качил на трамвай. Зад него седнал човек с декоративна маймунка. Животното започнало да дърпа косата на виетнамеца, да го дращи и щипе. Ядосал се виетнамецът, отишъл при ватмана и попитал: - Ватман, маймуна може вози на трамвай. Ватманът го изгледал учудено и продължил да си кара трамвая. Виетнамецът попитал още два пъти и тогава ватманът ядосано извикал: - Виж кво бе, щом си се качил, остани !
Два розови хипопотама си летели и единият попитал другия: -Колко е часа? Другият извадил един терометър от джоба си и казал: -Сряда е!
Казват, че многото пари правели човека нещастен. Омръзна ми да съм щастлив.
- По правилата на гримирането се прави така: отначало лицето трябва да се измие с пяна или да използва скраб, след това тоник, овлажняващ крем, основа, тониращ крем, пудра.. - Защо е всичко това? - За да се получи естествен цвят на лицето.