Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Реклама: "Опитайте най-новата водка "Буратино"! Само една чаша и си дърво!"
Пиянски 1,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

В склада за муниции е поставен надпис: "Пушенето е забранено, но ако искаш да пушиш - запали си. После напусни през изхода, който е направила главата ти в покрива!". Говорили си добрата ламя Спаска и змеят. По едно време змеят казал: — Хайде да помълчим малко, че ми стана горещо… Най-добрите изобретения на блондинките: - Съдържание на речник. - Фенерче на слънчеви батерии. - Чай в непромокаеми пакетчета. - Парашут, който се отваря автоматично при удар. - Инвалиден стол, който се кара с педали. - Вентилатор без електричество, който се задвижва от вятъра. - Зарядно устройство, работещо с батерии. - Хладилник за ескимоси. - Надуваема дъска за дартс. - Пожаробезопасни кибритени клечки. - Лента, която не се осветява. - Хиликоптер с катапултируема седалка. - Рh-неутрален шампоан. - Телефон за глухи, който вместо звънец има светлинен сигнал. - Прибор за нощно виждане на слънчеви батерии. Минавал Буда с многочислените си ученици през едно село. Събрали се негови противници и започнали злобно да го оскърбяват. Той ги слушал спокойно и мълчаливо. И от това спокойствие те се почувствали странно. Почувствали се неловко, оскърбяват човека, а той слуша ругатните им, все едно са музика. Нещо явно не е наред. Един от тях попитал Буда: - Какво става? Ти не разбираш ли, че говорим за теб? - Именно при моето разбиране е възможно такова дълбоко мълчание, - отговорил им Буда. - Ако бяхте дошли при мен преди десет години, бих се нахвърлил върху вас. Тогава не разбирах, а сега ми е ясно. Няма да наказвам себе си заради вашата глупост. Ваша работа е дали да ме оскърбявате или не, но да приемам вашите обиди или не - в това се състои моята свобода. Вие не можете да ме засегнете с обидите си. Аз просто се отказвам от тях: те не струват нищо. А сега моите ученици ще ви насерат от бой!.. Скъпа, къде ми е сивият пуловер? - Няма го. - Как така го няма? - Изхвърлих го... - В ред ли си? - Беше стар и ужасен, не беше за пред хората вече... - Какви ги говориш? Пет години беше хубав и изведнъж ужасен?!