Говорят си баща и син.
- Сине, как се казва директора на училището?
- Не знам.
- А класната ти как се казва?
- Не знам.
- Ама си и ти...На 15 години си вече, само:"Не знам!Не знам!" А в кой клас поне знаеш ли?
- В трети "Б"!
- Слава богу! Мислех, че си съвсем тъп!
Петър Стоянов излязъл за сутрешния си крос. Когато решил да се прибере, забелязъл че е забравил да си вземе ключа. Тропа на вратата:
- Антонина, Антонина, отвори ми!
Г-жа Стоянова, все още сънена, явно не познала президента:
- Кой е?
- ТОЙ Е!