Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Колко бях глупава! Имах цяла тълпа ухажори и на всичките отказах, - оплаква се жената, - Да, жалко, - въздъхва мъжа, - че в тази тълпа ме нямаше и мен!
Семейни 3,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожице, имате ли facebook ? - Не, защо? - Жалко, така ми се искаше да се запо...знаем... Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира * по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари * по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър * по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс * по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост! Защо винаги се притеснявам, ако във фирма, предлагаща полиграфически услуги, ми връщат ресто в нови неизползвани банкноти. Нищо не придава на семейните сцени такъв драматизъм, така както ежедневните репетиции. Защо блондинките слагат бельо само през зимата? За да им топли на глезените!!!