Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако се събудиш сутринта и не видиш слънцето, това значи, че си умрял или ти си СЛЪНЦЕТО.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Един човвек отишъл при един доктор.Казал пипнем се тука боли ме пипнем се тука боли ме пипнем се тука боли ме човекът казал.Какво мислите за мен .Мисля че вие сте си счупли пръста.
Черен хумор
03.10.2017
1,877 прегледа
Следващ →
Още вицове
" Признавам се за виновен и искам да бъда наказан, за да ми доиде акълът. А ако не ме пратите в затвора, ще се оженя…" " Съпругата ми започна да краде пари от джобовете ми, и то обществени пари…" " От опит знам, че когато жена ми заговори против чуждите мъже, значи е започнала връзка с друг мъж…" " Законната ми жена си има съпруг, с когото живее, както тя казва, щастливо, поради, което аз нямам нищо против…"
Манго и Гюлбие решили да правят секс. Къде, къде? На железопътната линия. Почнали да се ебат, но влакът идва. Свирил машиниста, свирил, ама Манго не ебавал да става. Тогава машинистът слязъл от влака, отишъл при Манго и рекъл: -Бива ли, бе Манго така? Цял влак да спираш. А Манго отговорил: -Да спира, който ще. Аз не мога.
Седят си двама приятели на брега на реката и ловят риба. По едно време единият казва: - Слушай Иване, знам че спиш с жена ми. Това не е хубаво! Другият отговаря: - Тва пък вашто семейство, не мога да ви разбера. Жена ти вика - хубаво е, ти викаш - не е хубаво...
Една жена казва на приятелката си: - Знаеш ли, вече нямам такива претенции към мъжете, както преди. Важното е да е добър, отзивчив, човечен. Как мислиш, има ли още такива банкери?
Умряла една дама и отишла при Господ. - Жено, ти пиеше ли приживе? - А, не! - Жено, ти пушеше ли приживе? - А, не! - Жено, с много мъже ли си била? - Ама как - с нито един! - Дайте един чифт крила - провикнал се Господ. - Иха, ангелче ли ще ме правите? - Не, патка!